بازی پرسپولیس و ملوان ساعت چند است

تیم فوتبال پرسپولیس یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های فوتبال ایران است که در شهر تهران مستقر است. این باشگاه در سال ۱۳۴۲ تأسیس شد و از آن زمان تاکنون موفق به کسب ۳۸ جام رسمی و ۲۸ جام کشوری شده است. پرسپولیس با کسب ۱۵ عنوان قهرمانی در ادوار لیگ فوتبال ایران، ۷ قهرمانی در جام حذفی ایران و ۵ قهرمانی در سوپر جام ایران پرافتخارترین باشگاه در این سه جام است.

پرسپولیس در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین تیم‌های فوتبال ایران بوده است. این تیم در سال‌های ۱۳۹۶، ۱۳۹۷ و ۱۴۰۰ قهرمان لیگ برتر ایران شده است و در سال‌های ۱۳۹۷، ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ قهرمان جام حذفی ایران شده است. پرسپولیس همچنین در سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۴۰۰ قهرمان سوپر جام ایران شده است.

شما در سایت لوئیز هستید، امیدواریم که در این مطلب بتونید به چیزی که میخواستید برسید، لطفا درمورد این مطلب برای ما نظر ارسال کنید، نظرات شما ما را در بهبود این مطلب و مطالب بعدی ما تاثیر گذار خواهد بود. درصورتی که از این مطلب راضی بودید آنرا با دیگران به اشتراک بگذارید

پرسپولیس در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ برتر ایران با کسب ۶۵ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و به مقام قهرمانی رسید. این تیم همچنین در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با کسب ۱۱ امتیاز به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی صعود کرد.

پرسپولیس در حال حاضر با هدایت یحیی گل محمدی به کار خود ادامه می‌دهد. این تیم بازیکنان باتجربه و جوانی را در اختیار دارد که می‌توانند در ادامه فصل نتایج خوبی کسب کنند.

  لقب خسرو یکم ساسانی چه بود

درادامه با مجله لوئیز همراه شما هستیم با پاسخ به این سوال که بازی پرسپولیس و ملوان ساعت چند است ؟

زمان بازی پرسپولیس و ملوان : 

زمان دقیق بازی پرسپولیس با ملوان ساعت ۱۶ روز یکشنبه می‌باشد.

نظرتون راجب بازی چی هست ؟ برد پرسپولیس یا ملوان ؟

 

پیام بگذارید